Iran Festival

پایگاه اطلاع رسانی همایش های ایران

  • ۷
  • مرداد
  • ۱۳۹۱

اولین همایش بین المللی بحرانهای زیست محیطی و راهکارههای بهبود آن

همایش بین المللی بحرانهای زیست محیطی و راهکارهای بهبود آن را در تاریخ ۲۵و ۲۶ بهمن ماه سال ۱۳۹۱ در جزیره کیش برگزار می گردد.


ایران فستیوال: همایش ملی بحران های زیست محیطی ایران و راهکارهای بهبود آن، به عنوان یکی از مهمترین گردهمایی های علمی در عرصه مدیریت محیط زیست کشور با هدف توسعه و پیشرفت پژوهش های نوین، بنیادی، کاربردی و توسعه ای و نیز روزآمدسازی آگاهی جامعه علمی و اجرایی از آخرین دستاوردهای علمی و فنی جهان در موضوع مدیریت محیط زیست، به صورت دو سالانه بوسیله دانشگاه آزاد اسلامی، واحدعلوم و تحقیقات خوزستان برگزار می‌گردد.

پس از ۵ دوره برگزاری موفق این همایش،‌ اینک این دانشگاه با همکاری و حمایت سایر مراکز آموزش عالی ، سازمان‌های دولتی و بخش خصوصی افتخار میزبانی نخستین همایش بین المللی بحرانهای زیست محیطی و راهکارهای بهبود آن را در تاریخ۲۵و ۲۶ بهمن ماه سال ۱۳۹۱ در جزیره کیش برعهده دارد.

بر این اساس، از تمامی متخصصان، کارشناسان، پژوهشگران و دانشمندان مراکز علمی و تحقیقاتی داخل و خارج کشور دعوت می شود با شرکت در این همایش و ارائه آخرین دستاوردهای علمی و اجرایی خود، زمینه دستیابی به اهداف فوق را فراهم سازند.

دسته مطلب: آخرین اخبار,همایش ها
ارسال نظر